Tomasz Onyszko, CTO Predica
Tomasz Onyszko, CTO Predica. Fot. Predica
PODCAST

Magia modnych haseł a biznesowa rzeczywistość. Chmura pragmatycznie

Chmura publiczna jest odpowiedzią na wszystkie problemy współczesnych działów IT i przedsiębiorstw. Oczywiście żartuję, ale śledząc na bieżąco materiały dostawców, blogi branżowe, webinaria itd. Osoba postronna bez wątpienia odniesie takie wrażenie.

W rozmowie z Tomaszem Onyszko, CTO Predica oraz MVP Microsoft, demitologizujemy hajp wokół takich pojęć jak konteneryzacja, cloud-native czy serverless. I nie tylko, rozmawiamy też o motywacjach firm do adopcji modelu chmurowego – tych najczęściej spotykanych ale niekoniecznie właściwych oraz tych właściwych ale nieczęsto (niestety) spotykanych.

Nie może zabraknąć oczywiście tematu Azure oraz budowy polskiego regionu chmury publicznej. Dowiadujemy się również od Tomka w jaki sposób Predica radzi sobie z pandemią, jak wpłynęła ona na strategię firmy ale też zwykłe operacje i współpracę z klientami.

Chmura Migracja TransformacjaSubskrybuj nasz podcast Chmura > Migracja > Transformacja
posłuchaj również tutaj:

 

Chcesz być blisko realnej wiedzy i budować kompetencje chmurowe?

Zapisz się na newsletter Cloud Forum

Tak, chciałbym/abym otrzymywać od Cloud Forum najnowsze informacje drogą elektroniczną, w tym w szczególności w formie dedykowanego Newslettera. Zostałem/am poinformowany/a, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.


 

Rozważ wyłączenia AdBlockera

Cloud Forum rozwija działalność m.in. dzięki wyświetlaniu reklam online dla naszych Czytelników. Prosimy o rozważenie wsparcia nas poprzez wyłączenie blokera reklam.
Obserwuj nas: