Inleocast nadaje: hiperkonwergencja, nie magia - Maciej Lelusz
INFRASTRUKTURA PODCAST

INLEOCAST nadaje: hiperkonwergencja, nie magia

Prestidigitator czy hiperkonwergencja? Na te oraz wiele innych pytań w kolejnym Inleocaście z Hyperflexem w roli głównej o(d)powiadają: Grzegorz Gondek, Product Sales Specialist – Data Center, Cisco oraz Marcel Guzenda, IT Consultant, Content Creator, a grilluje Maciej Lelusz.

Rozmowy pod szyldem INLEOCAST dają do myślenia i nadają w formule audio i video. Maciej Lelusz zaprasza nietuzinkowych gości z branży IT i zadaje nietuzinkowe pytania. Można na nich połamać sobie język, ale odpowiedzi udzielają fachowcy, którzy w swoich specjalizacjach zjedli przysłowiowe zęby (nie rozumy).

Czym jest Hyperflex od Cisco? Gdzie tkwi jego magia? Gdzie będzie pasować jego zastosowanie, a gdzie lepiej sobie odpuścić wdrożenie? Zaproszeni goście rozmawiają o miejscu, jakie zajmuje tytułowe narzędzie wśród rozwiązań hyperkonwergentnych, dostępnych na rynku.

– W trakcie rozmowy staraliśmy się odpowiedzieć na często pojawiające się pytania, jak choćby, na co zwrócić uwagę podczas wdrożenia u klientów. Podaliśmy wiele przykładów z wdrożeń, które znamy z autopsji, w tym opowiedzieliśmy o jednej z pierwszych instalacji w Polsce – mówi Maciej Lelusz, autor podcastu.

INLEOCAST – (na)daje do myślenia o IT

Cykl rozmów praktyków IT podany w formie audio i video za pośrednictwem popularnych platform streamingowych.

Trzonem cyklicznych rozmów są twarde case studies, które przeplatają się z osobistymi opiniami na temat chmury, architektury i strategii IT. Do tygla idei i wiedzy praktycznej, prowadzący dorzuca rozważania o mentoringu w branży tech i historie żywcem z wdrożeń wzięte.

W nowej formule podcastów tylko dwa aspekty są niezmienne: nazwa oraz prowadzący, którym jest Maciej Lelusz: architekt IT, konsultant, mentor, felietonista i bloger, a zarazem właściciel Inleo, vExpert 11. rok z rzędu i AWS Hero. Mistrz ciętej riposty, podejmuje się wnikliwej obserwacji branży.

Co z tego wynika? Zobaczyć można na kanale YouTube:

YouTube Channel Inleocast

Natomiast usłyszeć na platformach streamingowych:

– Rozmawiam z ciekawymi ludźmi z branży IT, których warto poznać i usłyszeć ich punkt widzenia – mówi Maciej Lelusz. – Połączyły nas wspólne projekty, a niekiedy także spotkania jeszcze w „starej normalności”, gdy mieliśmy okazję podyskutować przy piwie lub kawie, ale także przez mikrofon podczas konferencji i spotkań. Spodziewajcie się technologicznego mięsa! – tak kwituje swój nowy projekt Maciej.

Zdobywaj praktyczną wiedzę i buduj kompetencje chmurowe

Zapisz się na newsletter Cloud Forum

Tak, chciałbym/abym otrzymywać od Cloud Forum najnowsze informacje drogą elektroniczną, w tym w szczególności w formie dedykowanego Newslettera. Zostałem/am poinformowany/a, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.


 

Rozważ wyłączenia AdBlockera

Cloud Forum rozwija działalność m.in. dzięki wyświetlaniu reklam online dla naszych Czytelników. Prosimy o rozważenie wsparcia nas poprzez wyłączenie blokera reklam.
Obserwuj nas: