INLEOCAST - Multicloud is the limit - Maciej Lelusz
INFRASTRUKTURA PODCAST

INLEOCAST nadaje – Multicloud is the limit, czyli zastosowanie Carbon Black i Lastline

Gościem drugiego odcinka „Inleocastu” jest Rafał Makowski – Senior Solution Engineer z VMware Polska. W jego towarzystwie gospodarz programu, Maciej Lelusz, zgłębia Multicloudowe rozwiązania VMware w zakresie bezpieczeństwa.

Przyglądamy się sytuacji rynkowej pod kątem bezpieczeństwa i wskazujemy obszary biznesowe, w których powinny nastąpić zmiany. Dodatkowo, obalamy mity i wskazujemy, co rzeczywiście jest bezpieczne – tak zapowiada drugi z odcinków swojego autorskiego „Inleocastu” Maciej Lelusz.

Produkt, który rozwiązuje problem admina i jego komunikacji ze światem zewnętrznym. Może w prosty sposób udowodnić po czyjej stronie leży wina za pojawiąjące się problemy. Zarazem też, jest to narzędzie, dzięki któremu admin może szybko zareagować i zażegnać potencjalne niebezpieczeństwo – mówi Rafał Makowski na temat narzędzia jakim jest Carbon Black.

Oczywiście to tylko początek rozmowy między dwoma specami, ale już wskazuje, że oni wiedzą, o czym mówią. I z tym Was zostawimy. Po więcej, zapraszamy do zapoznania się z podcastem w wersji audio i video.

INLEOCAST – a co to takiego?

Cykl rozmów praktyków IT podany w formie audio i video za pośrednictwem popularnych platform streamingowych.

Trzonem cyklicznych rozmów są twarde case studies, które przeplatają się z osobistymi opiniami na temat chmury, architektury i strategii IT. Do tygla idei i wiedzy praktycznej, prowadzący dorzuca rozważania o mentoringu w branży tech i historie żywcem z wdrożeń wzięte.

W nowej formule podcastów tylko dwa aspekty są niezmienne: nazwa oraz prowadzący, którym jest Maciej Lelusz: architekt IT, konsultant, mentor, felietonista i bloger, a zarazem właściciel Inleo, vExpert 11. rok z rzędu i AWS Hero. Mistrz ciętej riposty, podejmuje się wnikliwej obserwacji branży.

Co z tego wynika? Zobaczyć można na kanale YouTube:

YouTube Channel Inleocast

Natomiast usłyszeć na platformach streamingowych:

– Rozmawiam z ciekawymi ludźmi z branży IT, których warto poznać i usłyszeć ich punkt widzenia – mówi Maciej Lelusz. – Połączyły nas wspólne projekty, a niekiedy także spotkania jeszcze w „starej normalności”, gdy mieliśmy okazję podyskutować przy piwie lub kawie, ale także przez mikrofon podczas konferencji i spotkań. Spodziewajcie się technologicznego mięsa! – tak kwituje swój nowy projekt Maciej.

Partner odcinka:

 

Rozważ wyłączenia AdBlockera

Cloud Forum rozwija działalność m.in. dzięki wyświetlaniu reklam online dla naszych Czytelników. Prosimy o rozważenie wsparcia nas poprzez wyłączenie blokera reklam.
Obserwuj nas: