BLOCKCHAIN INNOWACJE KADRY

Coinfirm się wzmacnia, do zespołu dołącza współzałożyciel Azimo

Marek Wawro, współzałożyciel Azimo (londyńskiego startupu z branży Fintech, który pozyskał ponad 46 mln USD od inwestorów takich jak Rakuten, Greycroft czy Anthemis Group), a ostatnio dyrektor ds. technologicznych (CTO) Doctify, dołączył do zespołu Coinfirm jako DevOps Ninja.

Marek Wawro to doświadczony CTO zajmujący się kwestiami technologicznymi, z bogatym doświadczeniem w obszarach takich jak Requirements Engineering, Software Architecture and Software Engineering. Przez ponad 15 lat zajmował się rozwijaniem i zarządzaniem złożonych projektów IT. Od 2008 roku rozwija agencję interaktywną Flaber, jest także założycielem Azimo, platformy dostarczającej rozwiązania technologiczne do szybkich transferów pieniężnych. Jako Launchpad Mentor Google Developer zajmuje się także wsparciem projektów cyfrowych z regionu CEE i Rosji.

Marek Wawro

Dlaczego Coinfirm? Obecnie na rynku blockchain niewiele jest firm, których działalność została komercyjnie zweryfikowana. Patrząc na Polskę, Coinfirm szybko wyróżnił się jako firma dążąca od samego początku do pozycji globalnego lidera. Cieszę się, że mogę wykorzystać swoje doświadczenie w budowaniu globalnej organizacji i przyczynić się do powstania kolejnych miejsc pracy, dzięki którym inżynierowie będą mogli rozwijać swoje umiejętności w Polsce” – zaznacza Marek Wawro.

Cieszymy się, że Marek dołączył do naszego zespołu, wzmacniając nasze kompetencje w obszarze DevOps i wspierając nasze podejście skupione na dostarczaniu rozwiązań, dzięki swojemu doświadczeniu zdobytym na stanowisku CTO oraz w trakcie przechodzenia przez wszystkie etapy rozwoju biznesu. Coinfirm, mając Marka w swoim zespole, jest przygotowany na ugruntowanie pozycji globalnego lidera i jeszcze szybszy rozwój. Jego umiejętności i doświadczenie dają nam pewność, że nasza firma będzie w stanie elastycznie reagować na potrzeby naszych klientów i zmienne uwarunkowania rynkowe” – dodaje Paweł Kuskowski, CEO i współzałożyciel Coinfirm.

O Coinfirm pisaliśmy w kontekście podpisania umowy z PKO BP dotyczącej prac nad wdrożeniem trwałego nośnika opartego o technologię Blockchain.

Rozważ wyłączenia AdBlockera

Cloud Forum rozwija działalność m.in. dzięki wyświetlaniu reklam online dla naszych Czytelników. Prosimy o rozważenie wsparcia nas poprzez wyłączenie blokera reklam.
Obserwuj nas: