INFRASTRUKTURA WYDARZENIE

Szkoła chmury. Zobacz odcinek o architekturze AWS, Azure oraz GCP i zapisz się.

Budowanie kompetencji i ciągła edukacja w branży najnowszych technologii informacyjnych są kluczowe, w szczególności dotyczy to obszaru tak szybko rozwijającego się i generującego zapotrzebowanie na specjalistów jak technologie chmurowe.

Warto z uwagą dobierać źródła wiedzy z jakich korzystamy rozwijając swoje kompetencje w chmurze. Do uznanych źródeł z pewnością możemy zaliczyć Chmurowisko i Szkołę chmury. W ramach dzielenia się wiedzą udostępniamy odcinek Szkoły chmury dotyczący Architektury AWS, Azure i GCP.

Jeśli bylibyście zainteresowani dalszym poszerzaniem swojej wiedzy w obszarze chmury publicznej, Chmurowisko ma dla Czytelników 11-tygodniowy program, pozwalający zrozumieć podstawy chmury publicznej. Jest on idealny dla administratorów, programistów i managerów IT, którzy zaczynają swoją przygodę z tym tematem. Oto cały program:

 1. Tydzień: Powitanie
 2. Tydzień: Dlaczego Cloud Computing?
 3. Tydzień: Architektura
 4. Tydzień: Podstawy
 5. Tydzień: SaaS
 6. Tydzień: IaaS
 7. Tydzień: PaaS
 8. Tydzień: Usługi
 9. Tydzień: Bezpieczeństwo
 10. Tydzień: Ceny
 11. Tydzień: Zakończenie

Więcej informacji tutaj: https://szkola.chmurowisko.pl/

Mamy też specjalną promocję do końca sierpnia: Back To School, czyli -20% z kodem BTS.

Rozważ wyłączenia AdBlockera

Cloud Forum rozwija działalność m.in. dzięki wyświetlaniu reklam online dla naszych Czytelników. Prosimy o rozważenie wsparcia nas poprzez wyłączenie blokera reklam.
Obserwuj nas: