INFRASTRUKTURA WYDARZENIE

Igrzyska Chmury – przyłącz się, pokaż co potrafisz i wygraj!

Igrzyska Chmury to zawody, które mają na celu wyłonienie największego eksperta chmury publicznej w naszym kraju. Jeśli masz doświadczenie w projektach opartych na Chmurze, pasjonujesz się technologią – to zawody dla Ciebie.

Igrzyska odbyły się już w dwóch miastach: Krakowie i Warszawie. W każdym z tych miast, zostało wyłonionych dwoje zwycięzców, którzy walczyć będą z pozostałymi półfinalistami w wielkim finale w Warszawie, już we wrześniu.

Igrzyska, to nie tylko świetny sposób na sprawdzenie siebie w zadaniach związanych z chmurą, ale to także okazja, by pokazać się dużym firmom. Nie wspominając już o niesamowitych nagrodach, które czekają na zwycięzców. Poprzednie eliminacje przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Zawodnicy poradzili sobie z zadaniami bardzo szybko” – mówi Mirosław Burnejko, CEO Chmurowiska, które jest organizatorem tego przedsięwzięcia.

Czekają nas jeszcze eliminacje w Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Nie czekaj tylko zapisz się już dziś na igrzyskachmury.pl i dołącz do elitarnego grona ekspertów Chmury Publicznej.

Rozważ wyłączenia AdBlockera

Cloud Forum rozwija działalność m.in. dzięki wyświetlaniu reklam online dla naszych Czytelników. Prosimy o rozważenie wsparcia nas poprzez wyłączenie blokera reklam.
Obserwuj nas: