INFRASTRUKTURA WYDARZENIE

Czas na Wielki Finał Igrzysk Chmury

Wielki finał Igrzysk Chmury już za chwilę! Aby być świadkiem tego wydarzenia – niewątpliwie zasługującego na miano wydarzenia roku w chmurze, inspirującego dla wszystkich którym tematyka chmury publicznej jest bliska, wystarczy przybyć 22 września (sobota) do siedziby firmy Agory w Warszawie (ul. Czerska 8/10). Start o 10.00.

Pierwsze takie zawody w Polsce

Igrzyska Chmury to pionierskie wydarzenie na technologicznej mapie Polski, którego organizatorem jest Chmurowisko, wiodący popularyzator chmury publicznej w kraju.

Celem zawodów jest wyłonienie niekwestionowanego eksperta chmury w Polsce. W ciągu ostatnich trzech miesięcy kilkudziesięciu zawodników rywalizowało o ten zaszczytny tytuł, zmagając się z praktycznymi zadaniami w czterech miastach. Drogą eliminacji wyłoniono grono finalistów, którzy za kilka dni po raz ostatni staną w szranki o miano mistrza lub mistrzyni chmury publicznej.

Zdaniem Mirosława Burnejki, CEO Chmurowiska – igrzyska, to nie tylko świetny sposób na sprawdzenie siebie w zadaniach związanych z chmurą, ale to także okazja, by pokazać się dużym firmom. Nie wspominając już o niesamowitych nagrodach, które czekają na zwycięzców.

 

Jednak żadne szanujące się igrzyska nie obejdą się bez żywiołowej publiczności. Chmurowisko wraz z partnerami wydarzenia serdecznie zapraszają do udziału wszystkich pasjonatów chmury.

Przyjdź, kibicuj i skorzystaj

Dla kibiców wspierających zawodników w zmaganiach o zwycięstwo szykuje się dzień pełen atrakcji i solidnej dawki wiedzy. Czego można się spodziewać?

  • wzbogacenia wiedzy o chmurze – igrzyska stanowią doskonałą okazję, aby poszerzyć wiedzę o chmurach, zarówno najbardziej popularnych, jak i mniej znanych.
  • bezpłatnych warsztatów – kibice biorący udział w wydarzeniu będą mieli możliwość uczestniczenia w bezpłatnych prezentacjach technicznych firm Accenture i Chmurowisko. W ich trakcie prelegenci podzielą się między innymi najnowszą wiedzą o projektach chmurowych i nowinkach technologicznych.
  • wyjątkowych nagród – udział w zawodach to także szansa na zgarnięcie wyjątkowych nagród. Na szczęśliwych zwycięzców czekają między innymi lot w tunelu aerodynamicznym, dostęp do Szkoły Chmury na szkolenia o wartości blisko 1000 zł, czy atrakcyjne gadżety Chmurowiska.
  • networkingu w chmurze – wydarzenie stworzy okazję do nawiązania nowych znajomości i relacji biznesowych. Kibice będą mogli porozmawiać z przedstawicielami firm takich jak Google Cloud, Microsoft, Amazon AWS, czy beyond.pl. Pełna lista partnerów technologicznych wydarzenia znajduje się na stronie https://igrzyskachmury.pl/.
  • pysznego cateringu – Igrzyska Chmury to cały dzień pełen zmagań i aktywności, dlatego dla wszystkich uczestników i kibiców przygotowano wyborny catering.

Jak skorzystać?

Jeżeli chcesz wziąć BEZPŁATNY udział w naszym wyjątkowym wydarzeniu i na własne oczy przekonać się, jak programują w chmurze mistrzowie, nie zwlekaj. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zarejestruj się za pomocą formularza dla kibiców na oficjalnej stronie igrzysk. Na finał zapraszają:

  • Partner Organizacyjny: Accenture
  • Partnerzy Technologiczni: Aruba Cloud, CloudFerro, Microsoft, beyond.pl, OVH.pl, Netia, AWS, Google Cloud, Orange.
  • Partnerzy Organizacyjni: Amazon, ABB, beyond.pl, netianext, AB.pl

Rejestracja dostępna pod adresem: https://igrzyskachmury.pl

Rozważ wyłączenia AdBlockera

Cloud Forum rozwija działalność m.in. dzięki wyświetlaniu reklam online dla naszych Czytelników. Prosimy o rozważenie wsparcia nas poprzez wyłączenie blokera reklam.
Obserwuj nas: