ANALITYKA BIG DATA

20 blogów o Data Science które warto śledzić. Globalnych i polskich.

Poniżej zebraliśmy najbardziej wartościowe naszym zdaniem blogi o tematyce data science, uczenia maszynowego, a w przypadku polskich blogów również sztucznej inteligencji. Wybór jest subiektywny, kolejność przypadkowa.

Subiektywny wybór nie oznacza braku jakichkolwiek kryteriów. Wybrane blogi są często cytowane, artykuły udostępniane w mediach społecznościowych, często powiązane z organizacjami, znanymi osobami bądź firmami i/lub technologiami. Bez wątpienia nie jest to zamknięta lista.

Blogi anglojęzyczne

data center inea webinar

Zdobywaj praktyczną wiedzę i buduj kompetencje chmurowe?

Zapisz się na newsletter Cloud Forum

Tak, chciałbym/abym otrzymywać od Cloud Forum najnowsze informacje drogą elektroniczną, w tym w szczególności w formie dedykowanego Newslettera. Zostałem/am poinformowany/a, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.


 

Blogi polskie

Interesującym źródłem informacji na temat kto jest kim w towarzystwie polskich profesjonalistów Data Science, ML i AI jest strona konferencji PL in ML, która odbyła się w grudniu ub. r. Być może warto ją powtórzyć.

Rozważ wyłączenia AdBlockera

Cloud Forum rozwija działalność m.in. dzięki wyświetlaniu reklam online dla naszych Czytelników. Prosimy o rozważenie wsparcia nas poprzez wyłączenie blokera reklam.
Obserwuj nas: