Google Cloud Next 21
WYDARZENIE

Dołącz 12-14 października do uczestników konferencji Google Cloud Next`21

Zyskaj bezpłatny dostęp do ponad 130 sesji poświęconych 11 tematom związanym z transformacją biznesową.

Październik to początek ostatniego kwartału w roku, a więc okresu, w którym będziemy przyglądać się dotychczasowym osiągnięciom i wyznaczać cele na dalsze miesiące.  Inspiracją do dalszych planów związanych z cyfryzacją i transformacją biznesu z pewnością dostarczy globalna konferencja online Google Cloud Next`21.

W tym roku odbędzie się ona  w dniach 12-14 października w formule online. Uczestnictwo w niej to bezpłatny dostęp do ponad 130 sesji poświęconych 11 tematom, z których można stworzyć swoją playlistę dostępną do obejrzenia w dogodnym terminie.

Do kogo kierowana jest konferencja Google Cloud Next ‘21?

Wydarzenie jest organizowane dla wszystkich zainteresowanych chmurą obliczeniową – zarówno praktyków i ekspertów, którzy są doskonale zorientowani w temacie i chcą być na bieżąco z najnowszymi informacjami, jak i osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z cloud computing i chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Czego dowiesz się podczas konferencji Google Cloud Next`21?

Każdy dzień rozpoczynać będzie transmisja na żywo, podczas której przedstawione zostaną najnowsze premiery, ogłoszenia oraz inspirujące prezentacje pokazujące, jak klienci i partnerzy (również z naszego regionu) wykorzystują technologię Google, aby sprostać największym współczesnym wyzwaniom biznesowym i kontynuować swój dynamiczny rozwój.

Przez trzy dni będzie można brać udział w interaktywnych spotkaniach online i sesjach na żądanie, dostępnych do obejrzenia w dogodnym terminie. Co ważne, swój udział w wydarzeniu można zaplanować tworząc playlisty zawierające konkretne sesje, które można np. udostępniać swoim współpracownikom. Oto przykładowa inspiracja – playlisty wybrane przez Google Cloud i sesje cieszące się największym zainteresowaniem liderów i ekspertów.

Swoje prelekcje wygłoszą m.in. Thomas Kurian, CEO Google Cloud, Urs Hölzle SVP, Technical Infrastructure Google Cloud, Javier Soltero VP & GM, Google Workspace Google Cloud, czy Kelsey Hightower, Principal Engineer Google Cloud.  i wielu innych. Sprawdź, kto jeszcze wystąpi podczas Google Cloud  Next`21.

Zainteresowani? Konferencja Google Cloud Next ’21 w zasięgu jednego kliknięcia:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Rozważ wyłączenia AdBlockera

Cloud Forum rozwija działalność m.in. dzięki wyświetlaniu reklam online dla naszych Czytelników. Prosimy o rozważenie wsparcia nas poprzez wyłączenie blokera reklam.
Obserwuj nas: