Darek Dwornikowski Nordcloud
Foto: Dariusz Dwornikowski, Nordcloud
PODCAST

Przyszłość multicloud pod skrzydłami The Big Blue

Przejęcie przez IBM firmy Nordcloud specjalizującej się w przenoszeniu infrastruktury klientów do chmury publicznej oraz zarządzaniu infrastrukturą chmurową w imieniu klienta w grudniu ub. r. wywołało sporo zainteresowania w Polsce.

A to dlatego, że spora część operacji, R&D i usług profesjonalnych dla klientów firmy ulokowana jest w Polsce, głównie w Poznaniu. Za rozwój Nordcloud w Polsce odpowiada Darek Dwornikowski, który jest jednocześnie członkiem kierownictwa firmy. Z Darkiem rozmawiamy m.in. o strategii IBM wobec przejmowanych firm takich jak Nordcloud, czy firma pozostanie niezależna jak Red Hat, planach rozwoju w Polsce, nowym oprogramowaniu wspierającym zarządzanie chmurami powstającym w Poznaniu i przyszłości multicloud.

Chmura Migracja TransformacjaSubskrybuj nasz podcast Chmura > Migracja > Transformacja
posłuchaj również tutaj:

 

Zapisz się na newsletter Cloud Forum

Tak, chciałbym/abym otrzymywać od Cloud Forum najnowsze informacje drogą elektroniczną, w tym w szczególności w formie dedykowanego Newslettera. Zostałem/am poinformowany/a, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.


 

Rozważ wyłączenia AdBlockera

Cloud Forum rozwija działalność m.in. dzięki wyświetlaniu reklam online dla naszych Czytelników. Prosimy o rozważenie wsparcia nas poprzez wyłączenie blokera reklam.
Obserwuj nas: