OVH cloud road show
APLIKACJE W CHMURZE INFRASTRUKTURA

OVHcloud #TechRoadShow – czyli jak budować nowoczesne aplikacje w europejskiej chmurze publicznej

OVHcloud, największy europejski dostawca chmury publicznej posiadający własne centra danych, między innymi w Polsce, rozpoczyna cykl szkoleń technicznych z zakresu wykorzystania rozwiązań cloudowych. Pierwsze szkolenia odbędą się w Katowicach, Krakowie i we Wrocławiu.

Czego nauczą się uczestnicy?

Celem warsztatów jest zapoznanie się i nauka praktycznego wykorzystania środowiska chmury publicznej w OVHcloud do budowania nowoczesnych i wydajnych aplikacji i systemów.

W trakcie zajęć uczestnicy poznają zarówno podstawowe możliwości chmury, tj. uruchamianie pierwszych instancji, uruchamianie i podpinanie block storage, a także część zaawansowaną, podczas której będziemy hybrydyzować chmurę publiczną, łącząc ją z serwerami dedykowanymi z wykorzystaniem sieci prywatnej vRack.

Prowadzący

Zajęcia poprowadzą specjaliści od rozwiązań chmurowych: Michał Żyłowski – DevOps w OVHcloud, z 7-letnim doświadczeniem w technologiach chmurowych i platformach takich jak OpenStack i Kubernetes oraz Marcin Blaźniak, Pre-Sales Engineer OVHcloud z ponad 16-letnim doświadczeniem w technicznym wsparciu sprzedaży rozwiązań ICT: chmury, wirtualizacji, Backupu, Disaster Recovery, Data Center, Servers, Storage, Network, Voice, Security oraz technologii mobilnych.

Kto może wziąć udział w warsztatach?

Szkolenia są bezpłatne i adresowane do osób technicznych, które chcą poznać i wykorzystywać rozwiązania europejskiej chmury obliczeniowej.

W wydarzeniu można wziąć udział zapisując się poprzez stronę TechRoadShow.ovh. Liczba miejsc jest ograniczona.

REJESTRACJA

 

Organizator OVHcloud #TechRoadShow

OVHcloud jest globalnym i wiodącym w Europie dostawcą chmury, wykorzystującym 400.000 serwerów w 33 własnych centrach danych na czterech kontynentach. Od ponad dwudziestu lat Grupa stosuje zintegrowany model, dający jej pełną kontrolę nad łańcuchem wartości, od projektowania własnych serwerów, poprzez zarządzanie należącymi do niej centrami danych, do utrzymywania własnej sieci światłowodowej. To unikatowe podejście umożliwia OVHcloud pokrycie, w sposób niezależny, pełnego spektrum przypadków użycia u 1,6 miliona naszych klientów w ponad 140 krajach. OVHcloud oferuje obecnie klientom rozwiązania najnowszej generacji, łączące wysoką wydajność, przewidywalną cenę i pełną kontrolę nad danymi, wspierając w ten sposób ich nieograniczony rozwój.

 

Rozważ wyłączenia AdBlockera

Cloud Forum rozwija działalność m.in. dzięki wyświetlaniu reklam online dla naszych Czytelników. Prosimy o rozważenie wsparcia nas poprzez wyłączenie blokera reklam.

Obserwuj nas: