APLIKACJE W CHMURZE WYDARZENIE

Nowa DevOps-owa konferencja już w czerwcu w Katowicach

Metodyka DevOps szturmem zdobywa rynek IT organizując i ułatwiając pracę tysiącom osób. Nic też dziwnego, że wciąż rośnie zarówno zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie, jak i na szkolenia dla tych, którzy stawiają w DevOps-ie pierwsze kroki.

W odpowiedzi na te potrzeby powstała nowa konferencja poświęcona metodyce DevOps, automatyzacji i monitoringowi procesów IT – Just DevOps! Just DevOps odbędzie się 10 czerwca 2019 w katowickim hotelu Novotel. To konferencja dla ludzi, którzy chcą uzyskać dogłębną wiedzę na temat najnowszych technologii i metodologii pracy w firmach IT. Wśród tematów nie zabraknie tematów związanych z konteneryzacją, monitoringiem i automatyzacją procesów IT.

Czytaj również: DevSecOps w 5 krokach

DevOps ewoluował w ciągu ostatnich kilku lat bardzo dynamicznie, mimo to wciąż jest na początku drogi do dojrzałości. W ciągu najbliższych pięciu lat globalny rynek DevOps ma osiągnąć 12,85 mld USD, a począwszy od bieżącego roku średnia roczna stopa wzrostu ma osiągnąć wartość 18,6% do 2025 r.

DevOps nie zawsze był rozumiany jako coś więcej niż tylko technologia. Jest to jednak przede wszystkim sposób myślenia i kultura, którą organizacje przyjmują, łącząc tradycyjnie odseparowane komponenty tworzenia oprogramowania, wdrażania i utrzymania.

Zgodnie z trendami DevOps w 2019 r. powinno nastąpić zbliżenie do pełnego potencjału, zapewniając większą funkcjonalność i większą wydajność. Ponadto zaobserwujemy rosnącą popularność architektury opartej na mikrousługach oraz automatyzacji udostępniania aplikacji.

Poznaj prelegentów!

Na Just DevOps pojawią się najlepsi prelegenci reprezentujący zarówno międzynarodowe firmy, jak i lokalni przedsiębiorcy, którzy specjalizują się w obsłudze dużego ruchu internetowego.

Na scenie zobaczycie m.in.:

  • Cezary Piekacz & Natalia Sakowska (Google): Set Up, Run and Update Scalable and Highly Available Deployments
  • Sabine Wojcieszak (getNextIT): A fairy tale about habits or what we can learn from Cinderella and her peers in DevOps!
  • Rafał Sztwiorok (Buddy): The Making Of DevOps: What have we learnt about CI/CD developing CI/CD software
  • …i wiele, wiele więcej!

Just DevOps to wydarzenie tworzone przez zespół odpowiedzialny za DevOpsDays Warsaw, więc możecie być pewni eventu najwyższej jakości!

Dołącz do grona uczestników ze zniżką!

Dla tych, którzy chcą odwiedzić Katowice i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu DevOps mamy specjalna zniżkę przygotowaną dla nas przez organizatora. Aby zarejestrować się o 10% taniej wystarczy, że podasz kod –  CLOUDForum. Widzimy się na miejscu!

Czytaj także: DevOps: duże oczekiwania i deklaracje ale mało wdrożeń

Chmura w Polsce: Dołącz do nas