INFRASTRUKTURA WYDARZENIE

Klęska urodzaju – czyli jak zapewnić ciągłość działania usług online

Paweł Ufnalewski, CTO oraz Architekt infrastruktury w firmie MDDV, wieloletniego partnera OVH, opowie, w jaki sposób rynek usług online może poradzić sobie z okresowym wzrostem ruchu podczas Black Friday, Cyber Monday czy okresu przedświątecznego.

Na podstawie przykładów wdrożeń realizowanych dla platform e-commerce, Paweł przedstawi architekturę systemu, który sprosta wyzwaniom związanym z wzmożonym ruchem na stronach WWW oraz obsługą większej ilości transakcji. W prezentacji pojawią się rozwiązania zapewniające wysoką dostępność, elastyczność i stabilność, takie jak chmura publiczna na żądane i systemy CDN.

KIEDY   |   czwartek, 08.11.2018, godz. 11.00
Zarejestruj się

 

Podczas webinaru:

  • Dowiesz się, jakie wyzwania stawia przed usługodawcami okresowo wzmożony ruch użytkowników w serwisie internetowym lub na stronie sklepu online.
  • Na podstawie platformy e-commerce zobaczysz, jak wygląda architektura przykładowego systemu.
  • Przekonasz się, jakie wyzwania są przed nią stawiane, omówione zostaną poszczególnie składniki odpowiedzialne za jej wysoką dostępność (HA) oraz problemy, którym tradycyjna infrastruktura nie jest w stanie stawić czoła.
  • Nauczysz się, jak przygotować się na zwiększony ruch użytkowników usług online.
Webinar poprowadzi: Paweł Ufnalewski

Architekt infrastruktury, administrator w MDDV. Absolwent informatyki na studiach magisterskich w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie. Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem środowisk opartych na systemach Linux i Windows. Po godzinach wielki fan LEGO i foodingu.

MDDV to firma oferująca doradztwo, wsparcie, zarządzanie i bezpieczeństwo IT małym, średnim oraz dużym przedsiębiorstwom.

Zarejestruj się