APLIKACJE W CHMURZE BIZNES WYDARZENIE

DevOps Days zawitają w listopadzie do Warszawy!

Już 19-20 listopada rusza piąta, polska odsłona międzynarodowej konferencji – DevOpsDays. Po niemałym sukcesie poprzedniej edycji, w tym roku będzie jeszcze więcej prelekcji, jeszcze bardziej międzynarodowe towarzystwo i zupełnie nowe miejsce – Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie!

Poza tym jak zawsze możecie liczyć na szerokie grono najlepszych specjalistów, openspace’y, networking oraz wspaniałą zabawę! Na scenie natomiast wystąpią eksperci z Microsoft Azure, Container Labs czy Schibsted. Międzynarodowi eksperci, którzy wystąpią na scenie, to jeden z najmocniejszych punktów konferencji. Możemy spodziewać się solidnej dawki wiedzy, technicznych tematów i praktycznych case’ów, przygotowanych przez najbardziej doświadczonych specjalistów z zakresu DevOps. Oczywiście, zgodnie z formułą DevOpsDays, w agendzie nie zabraknie także miękkich tematów związanych z zarządzaniem zespołem. Zarówno inżynier jaki i manager znajdą coś dla siebie w programie tegorocznej edycji!

W tym roku na scenie DevOpsDays Warsaw wystąpią m.in.:

 Pełną listę prelegentów znajdziecie na stronie DevOpsDays Warsaw 2018, a w zakładce “SCHEDULE” czeka na Was jeszcze więcej gorących tematów!

Ignite Talks, czyli solidna  porcja wiedzy w pigułce!

Ignite talks to niezwykle popularna, międzynarodowa formuła, która obowiązuje we wszystkich edycjach konferencji DevOpsDays w Europie. Pozwala ona na szybkie przekazanie jak najbardziej skondensowanej wiedzy przy użyciu slajdów, które zmieniają się co 15 sekund. Czas, w którym powinna zamknąć się cała prezentacja, nie może przekraczać 5 minut. Propozycje tematów w ramach Ignite Talks można zgłaszać poprzez formularz, który znajdziecie na stronie DOD Warsaw.

Wejściówka tylko 350 zł – pospiesz się, bo ich liczba jest ograniczona!

Zgłębiaj tajniki programowania i poznaj lepiej kulturę DevOps! Jeśli chcesz  zwiększyć swoją efektywność w pracy oraz być tak dobry, jak programiści Container Labs, Microsoft czy Schibsted nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj już teraz! Dla wszystkich czytelników Cloud Forum organizator przygotował specjalną zniżkę 15% z kodem CF15 (rejestracja: https://devopsdays2018.evenea.pl).

Zapraszamy na naszą stronę internetowa DevOpsDays Warsaw 2018.

Śledź także nasze profile na Facebook, Twitter oraz YouTube, gdzie znajdziesz aktualności związane z wydarzeniem.