APLIKACJE W CHMURZE BIZNES WYDARZENIE

SAP S/4 HANA w chmurze i po polsku

Podczas SAP Technology Forum 2018 miała miejsce prezentacja polskiej edycji SAP S/4 HANA Cloud, flagowego rozwiązania S/4 HANA oferowanego w chmurze. Firma poinformowała o dostępności pakietu w lokalnej wersji językowej i dostosowanego do polskich wymogów prawnych.

Z ponad 100 rozwiązań SAP w chmurze korzysta obecnie na świecie łącznie 160 mln subskrybentów. Wiodący element oferty SAP w tym zakresie, S/4 HANA Cloud to inteligentny, stale rozwijany pakiet ERP nowej generacji, obejmujący główne procesy biznesowe przedsiębiorstwa. Firma badawcza IDC uznała go za wiodące na rynku oprogramowanie ERP cloud dla średnich i dużych firm. Podczas SAP Technology Forum firma zaprezentowała po raz pierwszy polską edycję systemu.

Jak tłumaczy Tomasz Niebylski, dyrektor ds. wsparcia sprzedaży w SAP Polska – Dostępność S/4 HANA w chmurze publicznej uzupełnia nasza ofertę w zakresie rozwiązań ERP. To rozwiązanie dedykowane w szczególności dla tych firm, które stawiają na maksymalną standaryzację, szybki time-to-market i minimalizację kosztów. Rozwiązanie pozwala firmom analizować przyszłość, automatyzować większość manualnych zadań i integrować dane z wiele źródeł informacji.

S/4 HANA Cloud co kwartał gwarantuje dostęp do nowych funkcji w ramach stałych aktualizacji. W 2018 roku bardzo zwiększyło się w S/4 HANA Cloud wsparcie sztucznej inteligencji na potrzeby różnych branż, m.in. produkcyjnej i usług profesjonalnych. Polska edycja otwiera przed klientami SAP działającymi na lokalnym rynku zupełnie nowe ścieżki transformacji cyfrowej.

SAP szacuje, że wdrożenie platformy umożliwia obniżenie kosztów zarządzania chmurą o ponad 50%. Polska wersja S/4 HANA Cloud zwiększa wygodę korzystania z platformy, a dostosowanie do polskich wymogów prawnych umożliwia jej bezpieczną implementację w polskich realiach gospodarczych.

Przeniesienie akcentu na ofertę w chmurze to jeden z najważniejszych priorytetów rozwojowych SAP w ostatnich latach. Rozwiązania SAP wspierają firmy w bardzo wielu branżach, a wśród polskich firm znajdziemy korzystających z SAP Cloud czy S/4 Hana znajdziemy LPP, DHL, Amica, Intercars S.A.

żródło: ccnews.pl

Co słychać w chmurze obliczeniowej? - subskrybuj Cloud Forum
Cloudyna 2019 konferencja

Chmura w Polsce: Dołącz do nas

Cloud computing w Polsce