BIG DATA

Praktyczna wiedza z pierwszej ręki i od czołowych ekspertów Big Data

Cloud Forum obejmuje patronatem medialnym IV konferencję Big Data Technology Warsaw Summit 2018, która odbędzie się 22 lutego 2018 r. w Warszawie.

Wydarzenie koncentruje się na technologicznych i praktycznych aspektach przetwarzania wielkich zbiorów danych, analityce i badaniu danych, skalowalności, zagadnieniach składowania danych i wyszukiwania. W agendzie konferencji znajdziemy prezentacje praktyków reprezentujących czołowe, światowe organizacje o wysokiej kulturze przetwarzania i wykorzystania danych (data-driven).

Konferencji towarzyszą cieszące się powodzeniem warsztaty, w tym roku są to trzy tematy: Intro to Big Data, Real-Time Stream Processing oraz Large scale text mining with Apache Spark.

Konferencja, poza częścią wspólną obejmującą m.in. prezentacje doświadczeń firm ING i Uber, podzielona jest na 4 równoległe sesje:

  1. Architektura, operacje i wdrożenia
  2. Inżynieria danych
  3. Analityka i badanie danych
  4. Przetwarzanie w czasie rzeczywistym

Na łamach Cloud Forum w najbliższym czasie udostępnimy relację z konferencji oraz artykuły będące pochodnymi najbardziej interesujących tematów i prezentacji podczas IV konferencji Big Data Technology Warsaw Summit 2018.

MIESIĄC W CHMURACH
Wrzesień w chmurach - Jacek i Michał
Sierpień w chmurach live Michał i Jacek
CLOUDFORUM.TV
Chmura w Polsce: Dołączysz?

Obserwuj nas: