BIG DATA

Praktyczna wiedza z pierwszej ręki i od czołowych ekspertów Big Data


Warning: ini_set(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/home/jacekfr/public_html/cloudforum.pl/:/usr/php-so/:/etc/pki/:/tmpfs/:/usr/share/php/:/tmp:/AKTYWNY-TRYB-IZOLACJI-PHP.USTAWIENIA=DZIAL-USTAWIENIA-PHP-W-PANELU-VIPSERV-KOMUNIKAT-MOZNA-POMINAC-JESLI-WYSTAPIL-W-INSTALATORZE-OPROGRAMOWANIA-NP-WORDPRESS:/home/jacekfr/public_html/cloudforum.pl/../moodledata/) in /home/jacekfr/public_html/cloudforum.pl/wp-content/plugins/wpsso/lib/com/util.php on line 4338

Cloud Forum obejmuje patronatem medialnym IV konferencję Big Data Technology Warsaw Summit 2018, która odbędzie się 22 lutego 2018 r. w Warszawie.

Wydarzenie koncentruje się na technologicznych i praktycznych aspektach przetwarzania wielkich zbiorów danych, analityce i badaniu danych, skalowalności, zagadnieniach składowania danych i wyszukiwania. W agendzie konferencji znajdziemy prezentacje praktyków reprezentujących czołowe, światowe organizacje o wysokiej kulturze przetwarzania i wykorzystania danych (data-driven).

Konferencji towarzyszą cieszące się powodzeniem warsztaty, w tym roku są to trzy tematy: Intro to Big Data, Real-Time Stream Processing oraz Large scale text mining with Apache Spark.

Konferencja, poza częścią wspólną obejmującą m.in. prezentacje doświadczeń firm ING i Uber, podzielona jest na 4 równoległe sesje:

  1. Architektura, operacje i wdrożenia
  2. Inżynieria danych
  3. Analityka i badanie danych
  4. Przetwarzanie w czasie rzeczywistym

Na łamach Cloud Forum w najbliższym czasie udostępnimy relację z konferencji oraz artykuły będące pochodnymi najbardziej interesujących tematów i prezentacji podczas IV konferencji Big Data Technology Warsaw Summit 2018.

Marzec w Chmurach: Co z chmurą w polskim biznesie? Raport IDC i kryzys w OVH
Chmura dla biznesu - Oktawave

Obserwuj nas: