APLIKACJE W CHMURZE INNOWACJE KONFERENCJA

Digital Transformers — uczmy się jak to robią najlepsi.

Liderzy zmian z Naspers, ABB, EY oraz Lafarge opowiedzą o swoich doświadczeniach w transformacji cyfrowej, wyzwaniach z nią związanych, tym co ich zdaniem zadecydowało o sukcesie. No i oczywiście o technologiach.

24 maja 2018 roku w Warszawie odbędzie się Digital Transformers — wydarzenie poświęcone rozwiązaniom wspierającym cyfrową transformację w organizacjach. Perspektywa dostawców narzędzi spotka się z punktem widzenia użytkowników reprezentujących tak różne obszary biznesu jak między innymi finanse, logistyka czy sprzedaż.

Tym, co napędza cyfrową transformację, są przede wszystkim przełomowe technologie. Wśród prezentowanych rozwiązań znajdą się zarówno udoskonalone narzędzia technologicznych gigantów, jak i nowatorskie projekty, które do niedawna były “zaledwie” dobrze rokującymi start-upami, dziś zaś wyznaczają kierunek, w jakim w najbliższej przyszłości zmierzać będzie cyfryzacja biznesu. Na status lidera tych pierwszych zasługuje bez wątpienia IBM, którego reprezentować będzie na konferencji Dan Rebella, World Wide Solution Leader, który przedstawi roadmapy flagowych produktów amerykańskiego dostawcy oprogramowania, w tym m.in. Planning Analytics. Przedstawicielem drugiego rodzaju rozwiązań będzie natomiast między innymi Qalcwise — pierwsza polska platforma do tworzenia aplikacji biznesowych bez użycia kodu. — W trakcie Digital Transformers zademonstrujemy zbawienny wpływ no-code na transformację cyfrową — zapowiada współzałożyciel Qalcwise, Krzysztof Kowalw Polsce to wciąż mało rozpowszechniony trend. Tylko garstka wtajemniczonych zdaje sobie sprawę, że aplikacje można tworzyć w ciągu kilku dni, bez angażowania działu IT, bez instalacji i wdrożenia. To wydarzenie zmieni świadomość jego uczestników — dodaje.

Digital Transformers to nie tylko demonstracje technologicznych nowinek, lecz także dzielenie się wiedzą i doświadczeniami. Nie zabraknie studiów przypadku i success stories z digitalizacji konkretnych obszarów biznesu. — Staraliśmy się wybrać różnorodne projekty z dużych, międzynarodowych firm. Procesy są tam bardzo złożone, przez co cyfrowa transformacja stanowi ogromne wyzwanie — stwierdza jeden z organizatorów konferencji, Mateusz Bielecki. O swoich doświadczeniach opowiedzą dyrektorzy i managerowie takich przedsiębiorstw jak Naspers, ABB, EY czy Lafarge. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się między innymi, czym zajmuje się dział innowacji w firmie z wielkiej czwórki, jak lider branży budowlanej radzi sobie z prognozowaniem sprzedaży za pomocą platformy no-code albo w jaki sposób zmieniło się planowanie i raportowanie w dziale finansowym jednego z największych koncernów medialnych świata dzięki oprogramowaniu IBM. Eksperci w konkretnych rozwiązaniach będą dostępni przy swoich stoiskach przez całe wydarzenie, zawsze gotowi porozmawiać i doradzić w temacie cyfrowej transformacji  w każdym z obszarów biznesu.

Zarejestruj się na wydarzenie

Wydarzenie będzie również okazją do świętowania 10-tych urodzin Incube CPM, głównego organizatora wydarzenia. Firma jest jedynym w Polsce platynowym partnerem IBM w kategorii analityki. — Chcemy uczcić dekadę naszej działalności w wyjątkowy sposób. Po części merytorycznej zapraszamy wszystkich do rozluźnienia się przy stand-upie oraz muzyce na żywo i celebrowaniu tego niezwykłego wieczoru razem z nami — zapowiada Mateusz Bielecki.